Gökse yapı & Dekorasyon

Firmamız 2015 yılında duşakabin ve yapı sektörüne girmiş, aralıksız olarak üretime başlamıştır.

Siz değerli müşterilerimize, kaliteli ve üstün hizmet sunma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürmeyi amaç edinmiş olup müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Müteahhitlerimiz, bayilerimiz ve bireysel müşterilerimize kaliteyi yaşatmak için en iyi hizmeti vermek ilkesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Geçmişten geleceğe taşıdığımız vizyon ve misyonumuzu her geçen gün bir adım daha ileri götürerek konumumuzu " Gökse Duş Cam Balkon ve Komple Tadilat " olarak 2016 yılında daha da güçlü bir hale getirdik.

Profesyonel kadromuzla kalitemiz ve titizliğimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Gökse Yapı ; öncelikle kaliteye, güvenirliliğe, yeniliğe, işçiliğe ve kişiliğe çok önem verdiğini belirterek amacının ilginç olmak değil, ilgili olmak olduğunu vurgulayarak herkese iyi çalışmalar diler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.